با ارائه تسهیلات مقرون به صرفه قیمت به فراوریکنندگان و بازاریان، بسیاری ازمشکلات فراوری و توزیع کالا مرتفع خواهد شد

به گزارش مجله معلمی، خبرگزاری خبرنگاران- نائب رئیس اول اتاق اصناف شهرستان بابل ، اصناف درکشورمان همواره پل ارتباطی بین دولت، فراوری کنندگان و مردم بوده و هست . بازارمی تواند با توزیع بهتر نیازهای مردم، این نقش ارتباطی را مثل همواره به منصه ظهوربرساند.

با ارائه تسهیلات مقرون به صرفه قیمت به فراوریکنندگان و بازاریان، بسیاری ازمشکلات فراوری و توزیع کالا مرتفع خواهد شد

به گزارش خبرنگارخبرنگاراندفترمازندران درشهرستان بابل: مسعود نبی زاده - نائب رئیس اول اتاق اصناف شهرستان بابل درمقاله ای اضافه نمود: توسعه مالی هر کشوری به همکاری نزدیک وهمه جانبه بخش های مختلف مالی شامل دولت - بانک ها - صنایع - کارخانجات و بخش توزیع کشور که بازارمی باشد بستگی دارد.

وی گفت: برای فراوری بیشتر و توزیع بهتر کالا، باید تمام بخش های مرتبط، همکاری نزدیکی با هم داشته باشند. دولت باید با تبیین سیاست های کلان مالی و ابلاغ آن به سایر بخش ها، زمینه را برای توسعه متوازن فراهم نماید.

نائب رئیس اول اتاق اصناف شهرستان بابل بیان داشت: درکشورمان بانک ها که از دولت تبعیت می کنند باید در اجرای سیاست های ابلاغی مالی دولت، نقش اساسی خود را ایفاء کرده و با ارائه تسهیلات متناسب به فراوری و توزیع کنندگان کالا، زمینه را برای توسعه مالی فراهم تا کارخانجات و صنایع براساس سیاست های ابلاغی دولت وتسهیلات مقرون به صرفه قیمت بانک ها، با فراوری بیشتر، نیازهای کشوررا تامین کنند.

وی اضافه نمود: اصناف درکشورمان همواره پل ارتباطی بین دولت، فراوری کنندگان و مردم بوده و هست . بازارمی تواند با توزیع بهتر نیازهای مردم، این نقش ارتباطی را مثل همواره به منصه ظهوربرساند.

این مسئول توضیح داد: بازاردرفراوری و توزیع و صادرات کالا نقش اساسی داشته و دارد، بیش از 630 هزارواحد صنفی فراوریی کشورزیرنظربازار قراردارند.

وی گفت: اصناف می تواند با فعالترکردن این واحدها، در توسعه مالی کشورنقش زیادی داشته باشد. دولت باید دراجرای سیاست های مالی به نقش کلیدی اصناف هم درتوزیع و صادرات وهم درفراوری، توجه ویژه ای نماید چون اصناف در بسیاری ازامورمالی -اجتماعی و فرهنکی کشور بویژه در کاهش نرخ بیکاری یاری کار خوبی برای دولت بوده وخواهد بود امید می رود دولت به نقش بی بدیل اصناف توجه کرده وبا ارائه تسهیلات مقرون به صرفه به فراوری کنندگان و بازاریان، زمینه را برای فراوری بیشتر و توزیع بهتر کالا درسراسرکشورفراهم نماید .

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 11 تیر 1401 بروزرسانی: 11 تیر 1401 گردآورنده: moelmi.ir شناسه مطلب: 377

به "با ارائه تسهیلات مقرون به صرفه قیمت به فراوریکنندگان و بازاریان، بسیاری ازمشکلات فراوری و توزیع کالا مرتفع خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با ارائه تسهیلات مقرون به صرفه قیمت به فراوریکنندگان و بازاریان، بسیاری ازمشکلات فراوری و توزیع کالا مرتفع خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید