مسابقه برای معرفی کتاب خوب در شیراز

به گزارش مجله معلمی، به گزارش خبرنگار خبرنگاران در فارس، در هفته کتاب و کتاب خوانی مسابقه معرفی کتاب خوب به منظور ترویج فعالیت کتاب خوانی با موضوع آشنایی اعضا و مربیان با کتاب های مناسب و برگزیده و توجه ویژه به شیوه معرفی کتاب برای ترغیب به مطالعه ویژه مربیان مراکز فرهنگی هنری فارس برگزار می گردد تا مربیان بتواند در یک کار گروهی به اجرای برنامه خلاق خود در زمان معین و در فضای مجازی بپردازند.

مسابقه برای معرفی کتاب خوب در شیراز

بر اساس این گزارش، هدف کلی فراخوان، توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی در میان مربیان، بچه ها و نوجوانان است و ارتقای سطح کیفی و کمی در فعالیت کتاب محور معرفی کتاب، جذب و پایدار سازی اعضا، تقویت و بالا بردن خلاقیت، آشنایی و ایده گرفتن مربیان در شیوه های اجرایی معرفی کتاب، تمرین زندگی و ارتقای سطح مهارت های زندگی به واسطه انتخاب مناسب و ترغیب به مطالعه، اهداف جزیی فراخوان معرفی کتاب خوب عنوان شده است.

مخاطب این برنامه، مربیان مراکز هستند که برای بچه ها، نوجوانان و بزرگ سالان، کتاب خوب را انتخاب و در روز یکشنبه 30 آبان 1400 معرفی می نمایند.

یادآور می گردد: بیست و نهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از بیست وچهارم آبان ماه تا یکم آذرماه 1400 با شعار جای خالی را با کتاب خوب پُرکنیم در سراسر کشور برگزار می گردد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 20 آذر 1400 بروزرسانی: 20 آذر 1400 گردآورنده: moelmi.ir شناسه مطلب: 179

به "مسابقه برای معرفی کتاب خوب در شیراز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسابقه برای معرفی کتاب خوب در شیراز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید