ظاهر عجیب ترمزهای عقب خودروی نو تسلا، عکس

به گزارش مجله معلمی، با نزدیک شدن به تاریخ عرضه تسلا سایبرتراک در 30 نوامبر، مشاهده خودروهای پیش تولیدی که در جاده ها در حال آزمایش هستند، ایده بهتری درباره انتظارات از شکل نهایی پیکاپ میدهد. با این حال، هرچه این خودروهای بیشتر مشاهده می شوند، بیشتر تعجب برانگیز می شوند به خصوص اگر چراغ های ترمز آن ها دست نخورده باقی بماند.

ظاهر عجیب ترمزهای عقب خودروی نو تسلا، عکس

تینا مزدکی- در ویدئویی که در توییتر منتشر شده، یک سایبرتراک پیش فراوری به چراغ قرمز نزدیک می گردد، همانطور که سرعتش کم می گردد، راننده روی ترمز آن پا میءگذارد و چراغ ترمز را فعال می نماید و طراحی عجیب آن نمایان می گردد.

در حالت عادی، چراغ های عقب سایبرتراک از یک عنصر جانبی در عرض کامل خودرو تشکیل شده است. با این حال، هنگامی که راننده ترمز می نماید، چراغ عقب اصلی در درب عقب غیرفعال می گردد و با یک چراغ کوتاه تر درست در زیر آن جایگزین می گردد. چراغ های گوشه پر می شوند و مربع هایی را تشکیل می دهند که با چشمک زدن کهربایی به عنوان چراغ های راهنما عریض تر می شوند.

مسئله اینجاست که بخش کمتری از چراغ های عقب سایبرتراک به چراغ های ترمز اختصاص دارد تا به چراغ های عقب یا چراغ های راهنما که در هنگام ترمز غیرفعال می شوند. اگر سطح چراغ های لبه ها در هنگام ترمزگیری کوچک تر می گردد، به این معنی است که به طور کلی، سایبرتراک هنگام کاهش سرعت نور کمتری ساطع می نماید. این تقریباً معکوس چیزی است که رانندگان انتظار داشتند. این می تواند منجر به گیج شدن رانندگان وسایل نقلیه دیگر گردد، با این فرض که سایبرتراک هنگام ترمز در حال حرکت است یا شتاب می گیرد و بالعکس.

جهت مشاهده فهرست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه فهرست قیمت روز خودرو در خبرنگاران مراجعه کنید.

منبع: thedrive

  • متفاوت ترین خودروی ژاپنی که تا به حال دیده اید!/ عکس

  • قیمت نجومی ماشین 60 ساله/ دو هزار میلیارد ناقابل/ عکس

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 5 آبان 1402 بروزرسانی: 5 آبان 1402 گردآورنده: moelmi.ir شناسه مطلب: 593

به "ظاهر عجیب ترمزهای عقب خودروی نو تسلا، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظاهر عجیب ترمزهای عقب خودروی نو تسلا، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید