رشد 44 درصدی جذب نودانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی ورامین، پیشوا

به گزارش مجله معلمی، خبرگزاری خبرنگاران- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ورامین-پیشوا و قرچک از رشد 44 درصدی جذب نودانشجو در این دانشگاه اطلاع داد.

رشد 44 درصدی جذب نودانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی ورامین، پیشوا

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران از پیشوا، کیان پهلوان افشاری از فرایند صعودی و رشد 44 درصدی جذب دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک اطلاع داد.

وی اضافه نمود: واحد دانشگاهی ورامین در ایام ثبت نام داوطلبان ورود به مراکز آموزش عالی و دانشگاه ها با تکیه بر برنامه ریزی هدفمند، استفاده از تمام امکانات سرمایه ای، بهره مندی از توانمندی نیروی انسانی و شیوه های تبلیغاتی اثربخش، شاهد افزایش 44 درصدی جذب دانشجو در مقایسه با سال گذشته بود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامی-پیشوا و قرچک با بیان اینکه این واحد دانشگاهی مانند سایر دانشگاه ها در سال های اخیر با کاهش دانشجو روبرو بود، تأکید کرد: با این وجود در سال تحصیلی 1400 رشد بیش از 40 درصدی جذب دانشجو را در مقایسه با سال گذشته داشته ایم.

پهلوان افشاری اتفاق ارزشمند رشد جذب را مرهون همت والا و کوشش های بی دریغ تمام همکاران و عوامل اجرایی ستاد ثبت نام برشمرد و ادامه داد: فرایند صعودی جذب دانشجو قطعاً نویدبخش آینده ای روشن در این مجموعه دانشگاهی است.

وی در خاتمه با قدردانی از مسئولیت پذیری ستودنی همه همکاران سختکوش در بخش های مختلف که موجب سربلندی و اعتلای واحد ورامین-پیشوا و قرچک را فراهم می آورند، ابراز امیدواری کرد که استمرار و تقویت مساعی جمعی و همدلی و دلسوزی حداکثری، موجب دستیابی به قله های رفیع علمی و ارتقای سطح معیشت و بالندگی هرچه بیشتر کمی و کیفی در خدمت رسانی به دانشجویان گردد.

انتهای پیغام/ح.ابویسانی

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 16 بهمن 1400 بروزرسانی: 16 بهمن 1400 گردآورنده: moelmi.ir شناسه مطلب: 246

به "رشد 44 درصدی جذب نودانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی ورامین، پیشوا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد 44 درصدی جذب نودانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی ورامین، پیشوا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید