انتقاد تند قهرمان المپیک از محمد بنا؛ جاده او یک طرفه است؛ سوریان سرمربی شود، از خدری، ارسلان دیگری نسازیم

به گزارش مجله معلمی، قهرمان المپیک 2012 با انتقاد از محمد بنا گفت که تصمیمات او براساس منطق نیست و خوب است قهرمانی که بنا قبولش دارد سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی شود.

انتقاد تند قهرمان المپیک از محمد بنا؛ جاده او یک طرفه است؛ سوریان سرمربی شود، از خدری، ارسلان دیگری نسازیم

قاسم رضایی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران با انتقاد از تصمیم محمد بنا مبنی بر اینکه برخی کشتی گیران برتر قهرمان کشوری که در فینال مقابل حریف ظاهر نشدند، باید در رقابت های انتخابی جام تختی شرکت کنند، گفت: بنا احساسی تصمیم می گیرد و کارهایی که می کند براساس منطق نیست. او خودش در مسابقات قهرمان کشوری حضور نداشت و حالا گفته که غایبان فینال کشوری، در حالی که از قبل اعلام شده بود سهمیه جام تختی را می گیرند، باید در انتخابی این جام حضور پیدا کنند. باید از قبل اعلام می شد که همه در فینال کشتی بگیرند.

وی خطاب به بنا گفت: موقعی که شما در قهرمان کشوری حضور ندارید، چطور می گویید کشتی گیر را در صورت کشتی نگرفتن در فینال محروم کنند؟ کشتی گیر از قبل نمی دانسته الزام به حضورش در فینال مسابقات بوده است.

سرمربی تیم فولادین ذوب آمل در لیگ برتر فرنگی با اشاره به اینکه رضا خدری که در فینال 55 کیلوگرم کشتی نگرفته، باید دوباره در انتخابی جام تختی روی تشک برود، تأکید کرد: علی ارسلان که تغییر تابعیت داد و کارش برای حضور در صربستان تمام شد؛ خوب است رضا خدری هم یکی مثل او شود و آنقدر پشت خط بماند تا تصمیم به رفتن بگیرد؟ از رضا خدری، علی ارسلان دیگری نسازید. نباید اتفاقاتی که برای ارسلان افتاد، برای خدری رخ دهد. متأسفانه محمد بنا سلیقه ای عمل می کند.

فرنگی کار ایرانی تغییر تابعیت داد

رضایی گفت: اکنون فرصت مناسبی است که سوریان بیاید و مدیریت فنی کشتی فرنگی را به دست بگیرد. بنا قبلاً هم گفته که سوریان را قبول دارد و با او هم بد نیست، خوب است که حمید سرمربی تیم ملی شود.

قهرمان پیشین کشتی فرنگی جهان گفت: بنا گفته امید نوروزی باشد من نیستم، با ناصر نوربخش، جمشید خیرآبادی، حسن بابک و بقیه مربیان هم که خوب نیست. همه یک طرف و محمد بنا در طرف دیگر قرار گرفته اند. تا چه زمانی باید این جاده یک طرفه باشد و یک نفر همه تصمیمات را بگیرد؟ اینها همه به ضرر کشتی فرنگی ایران تمام می شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 اسفند 1400 بروزرسانی: 4 اسفند 1400 گردآورنده: moelmi.ir شناسه مطلب: 265

به "انتقاد تند قهرمان المپیک از محمد بنا؛ جاده او یک طرفه است؛ سوریان سرمربی شود، از خدری، ارسلان دیگری نسازیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد تند قهرمان المپیک از محمد بنا؛ جاده او یک طرفه است؛ سوریان سرمربی شود، از خدری، ارسلان دیگری نسازیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید