یک توصیه برای علامت دارها قبل از دریافت واکسن کرونا

به گزارش مجله معلمی، رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز گفت: افرادی که علامت دار هستند، قبل از دریافت واکسن باید حتما تست بدهند تا از مبتلا نبودن به کرونا مطمئن شوند و سپس واکسن را دریافت نمایند.

یک توصیه برای علامت دارها قبل از دریافت واکسن کرونا

امرالله مردانی در مورد شرایط واکسیناسیون کرونا اظهار کرد: تا پنجشنبه شب، 3 میلیون و 136 هزار دوز واکسن در استان خوزستان تزریق شده است. حداقل 2 میلیون و 117 هزار نفر از این تعداد، یک دوز واکسن را دریافت نموده اند.

وی اضافه کرد: تا به امروز 523 هزار و 125 دوز واکسن در شرق اهواز تزریق شده است که 336 هزار و 109 نفر از این تعداد حداقل یک دوز واکسن را دریافت نموده اند.

رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز اعلام کرد: واکسیناسیون دانش آموزان هم در حال اجرا است و بر اساس بخشنامه ابلاغی از سوی معاون وزیر بهداشت باید تا 20 مهرماه دانش آموزان یک نوبت واکسن را دریافت نمایند تا در زمان بازگشایی مدارس، حداقل دو هفته از تزریق دوز اول دانش آموزان گذشته باشد.

وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، در مورد شرایط افراد علامت دار برای دریافت واکسن، گفت: اکنون هر علامتی از جمله آبریزش بینی، سر درد یا تب، علامت ابتلا به کرونا است مگر اینکه خلاف آن ثابت گردد بنابراین افرادی که علامت دار هستند، قبل از دریافت واکسن باید حتما تست بدهند تا از مبتلا نبودن به کرونا مطمئن شوند و سپس واکسن را دریافت نمایند.

منبع: همگردی
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: moelmi.ir شناسه مطلب: 140

به "یک توصیه برای علامت دارها قبل از دریافت واکسن کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک توصیه برای علامت دارها قبل از دریافت واکسن کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید