یک استقلالی واقعیت را درباره پرسپولیس فاش کرد

به گزارش مجله معلمی، عضو کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال، توضیحاتی را درباره امضا نکردن اسناد باشگاه پرسپولیس ارائه کرد.اولیایی: واقعیت را می گویم پرسپولیس دولتی است!

یک استقلالی واقعیت را درباره پرسپولیس فاش کرد

به گزارش خبرنگاران، کاظم اولیایی عضو کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال، صبح امروز مهمان برنامه استادیوم بود و توضیحات مفصلی را در مورد بحث مالکیت استقلال و پرسپولیس و صدور مجوز حرفه ای برای این دو باشگاه بیان کرد.

اولیایی در بخشی از صحبت های خود در مورد اینکه ظاهرا از 5 عضو کمیته بدوی، او و حمیدرضا آصفی مدارک باشگاه پرسپولیس امضا ننموده اند گفت: تمام اعضای کمیته بدوی زحمت کشیده و همگی صادقانه رفتار کردند. اصلا در این کمیته بحث رنگی و اختلاف های این چنینی مطرح نبود اما هر کدام از افراد باید به نتیجه ای برسند.

وی در ادامه گفت: نمی توانیم پنهان کنیم که استقلال و پرسپولیس دو باشگاه دولتی هستند. وزارت ورزش و سازمان خصوصی سازی در 15 روز گفتند ما مالک هستیم. قربان زاده به تلویزیون آمد و گفت من هیئت مدیره هستم اما با فتح الله زاده چالش داشت. در ادامه وزارت ورزش نامه نوشت که انتخاب هیئت مدیره وظیفه ما است. در این شرایط نمی توانیم چیزی پنهان کنیم.

اولیایی در مورد اینکه آیا همین مصاحبه ها سبب زیر سوال رفتن مالکیت پرسپولیس نمی گردد، گفت: حتما، اما راه چاره وجود دارد باید صادقانه عمل گردد و راه را درست برویم. در این شرایط اسناد ما در کنفدراسیون فوتبال آسیا مورد قبول قرار می گیرد. نمی گویم چگونه عمل کردیم اما باید صادقانه عمل کنیم. آقای تاج به عنوان نایب رئیس AFC که از قدرت لازم برخوردار است باید واقعیت را بگوید که دو باشگاه دولتی داریم و مطابق قوانین داخل کشورمان آن ها را به سازمان خصوصی سازی داده ایم. 10 درصد و مقداری بالا و پایین تر از سهام 51 درصد را هم برای فروش گذاشته ایم اما پیروز به این کار نشدیم. بگذریم از اینکه مدل غلطی انتخاب کردیم اما برای خصوصی سازی اقدام نموده ایم. در همین اساسنامه آمده اگر از لحاظ حقوقی تغییراتی در ماهیت باشگاه ها می دهید باید به AFC اعلام کنید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 6 خرداد 1402 بروزرسانی: 6 خرداد 1402 گردآورنده: moelmi.ir شناسه مطلب: 545

به "یک استقلالی واقعیت را درباره پرسپولیس فاش کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک استقلالی واقعیت را درباره پرسپولیس فاش کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید