کمپدلی برای تیم ملی مفید است ، هماهنگ تر از قبل هستیم

به گزارش مجله معلمی، خبرنگاران/اصفهان سرمربی تیم والیبال زنان ذوب آهن با اشاره به حضور الکساندرا کمپدلی سرمربی ایتالیایی تیم ملی در تمرین روز گذشته تیم ذوب آهن گفت: وی از امکانات و شرایط ذوب آهن شگفت زده شد، راهنمایی تیم ملی به وسیله ایشان با توجه به اینکه دستیار ولاسکو بوده و ایتالیا نیز از کشورهای صاحب سبک در والیبال است می تواند برای تیم ملی زنان کشورمان مفید باشد.

کمپدلی برای تیم ملی مفید است ، هماهنگ تر از قبل هستیم

فریبا صادقی در گفت وگو با خبرنگاران، در مورد بازی فردای تیم اش در مقابل پیکان تهران از هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور، اظهار کرد: پیکان از تیم های خوب و همواره آماده لیگ برتر زنان کشور بوده و بنابراین فردا بازی راحتی نخواهیم داشت. تیم ما نسبت به دور رفت و بعلاوه بازی های ابتدای فصل تغییرات مثبتی داشته و هماهنگی بیشتری بین تیم ایجاد شده است. تنها یک مصدوم داریم که خوشبختانه گزینه های خوبی برای جایگزینی بر روی نیمکت داریم.

وی اضافه نمود: ذوب آهن این فصل یکی از مدعیان است و سعی کردیم هر بازی کیفیت خوبی را نشان دهیم، مهم نیست مقابل چه تیمی به میدان می رویم،اما ضمن احترام به آن ها در پی ارائه بازی خوب و باکیفیتی هستیم و بدون باخت بودن ما در جدول نشان گر این مسئله است در بازی فردا نیز علاوه بر 3 امتیاز بازی سعی می کنیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم.

سرمربی تیم والیبال زنان ذوب آهن در مورد بازدید الکساندرا کمپدلی از باشگاه ذوب آهن و حضور در تمرین روز گذشته این تیم گفت: وی بازدید بسیار خوبی از تمامی امکانات ذوب آهن داشتند و حتی مقایسه ای با تیم های زنان ایتالیا داشتند و از اینکه امکانات اختصاصی برای ورزش زنان در باشگاه وجود دارد، شگفت زده شد.

صادقی با بیان اینکه بهرحال هر فکر نو و نیروی تازه ای می تواند نوآوری های خوب و مثبتی در برداشته باشد، اضافه نمود: کمپدلی از کشوری می آید که در والیبال صاحب سبک است و تیم های باشگاهی و ملی بسیار خوب و باکیفیتی دارد، بنابراین می تواند به والیبال زنان و تیم های ملی ما یاری کند و با توجه به اینکه دستیار خولیو ولاسکو نیز بوده، بنابراین دانش خوب و تجربه بالایی دارد که باید بتوانیم در بعد مثبت از آن استفاده کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 خرداد 1401 بروزرسانی: 5 خرداد 1401 گردآورنده: moelmi.ir شناسه مطلب: 342

به "کمپدلی برای تیم ملی مفید است ، هماهنگ تر از قبل هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمپدلی برای تیم ملی مفید است ، هماهنگ تر از قبل هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید