نجفی: 8 تیرانداز به مصر اعزام می شوند، رکوردها را با تمرین ارتقا می دهیم

به گزارش مجله معلمی، سرمربی تیم ملی تپانچه کشورمان گفت، سعی خواهند کرد با تمرین رکوردهای تیراندازان را ارتقا دهند.

نجفی: 8 تیرانداز به مصر اعزام می شوند، رکوردها را با تمرین ارتقا می دهیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، احمد نجفی درباره شرایط اردوی تیم ملی تپانچه کشورمان گفت: سومین مرحله اردوی تیم ملی تپانچه بعد از المپیک در حال برگزاری است. دو اردوی گذشته مختص به بحث های آمادگی و انتخابی بود. در این اردو تعدادی از تیراندازان یعنی حدود 10 نفر برای حضور در دور بعد انتخاب شدند. مرحله چهارم اردوی تیم ملی نیز از 25 آذر ماه به مدت 20 روز برگزار می گردد .

وی در ادامه اضافه نمود: جواد فروغی، سجاد پورحسینی، محمد رسول عفتی و وحید گلخندان در رده بزرگسالان و محمد حسین کیا از رده جوانان در بخش آقایان و هانیه رستمیان، گلنوش سبقت الهی، زینب طوماری، الهام هریجانی و لعیا محمدی نیز در بخش بانوان برای حضور در دور بعدی اردو انتخاب شدند.

سرمربی تیم تپانچه کشورمان تأکید کرد: در خاتمه دور چهارم اردو نفرات اصلی را برای حضور در مسابقات مصر که اسفند ماه برگزار می گردد، انتخاب می کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا همین ترکیب به مسابقات مصر اعزام خواهد شد، گفت: اعزام هشت نفر به این مسابقات قطعی است . در بخش زنان و مردان سه نفر اصلی، یک نفر رزرو و یک نفر از جوانان در اردو خواهند بود.

نجفی در خاتمه یادآور شد: دو مرحله رکوردگیری در هفته پیش و دو روز قبل انجام شد. بچه ها پیشرفت خوبی داشتند و سعی می کنیم با برنامه های تمرینی رکورد ها را ارتقا دهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: moelmi.ir شناسه مطلب: 222

به "نجفی: 8 تیرانداز به مصر اعزام می شوند، رکوردها را با تمرین ارتقا می دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نجفی: 8 تیرانداز به مصر اعزام می شوند، رکوردها را با تمرین ارتقا می دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید