مقاله: این روزها رپرهای ایرانی، فقط به هم فحش می دهند!

به گزارش مجله معلمی، همه این اتفاقات را که کنار هم بگذاریم نتیجه اش فروش پایین مجاز می گردد. راهکارش احتمالا ایجاد حاشیه بوده و با دورشدن خط فکری زدبازی و ملتفت، سوژه ای بهتر از آن ها برای ساخت حاشیه نبود و مهدیار و هیچکس هم دقیقا این کار را کردند.

مقاله: این روزها رپرهای ایرانی، فقط به هم فحش می دهند!

روشن فکر ها افسردن، غر میزنن یه ریز (اشاره به سبک اعتراضی هیچکس)

اواخر سال 1398 بود که مهدیار در یک توییت، خاطرنشان کرد که اگه تا آخر سال جاری مجازو تموم نکردم میشینم ...! (البته مجاز بعد از عید منتشر شد)، این خبر منتشر شد و موجب شادی هواداران رپ شد. قبل تر از آن هم دابل آلبوم (پیرشدیم 3 و انفرادی) از جی جی و سیجل و خلسه هم به فروش گذاشته شد و تا الان که ترک های زدبازی منتشر شدند هنوز آلبومای جی جی منتشر نشدند.

از آن طرف علیرضا جی جی، لیدر تیمش که اعضایش شامل: لیتو، خلسه، سیجل، نسیم و ام جی بودند شده بود و با بسیاری از رپرای مین استریم همکاری داشتند. سامان و مهراد با علیرضا یه دیس و دیس بک مختصری داشتند. تیم جی جی بیشترین و عظیم ترین کنسرت های رپ فارسی را می گذاشت و گروه وانتونز و خلسه و لیتو را به عنوان تلنت پروموت کرد. هیچکس و ملتفت همچنان در سکوت به سر می بردند و حتی مضامینی به طعنه مثل ملتفتیا نت ندارن واسه همین انقدر کم پیدائن با شکل های مختلف ساخته می شد.

منبع مقاله: این روزها رپرهای ایرانی، فقط به هم فحش می دهند!

انتشار: 12 دی 1400 بروزرسانی: 12 دی 1400 گردآورنده: moelmi.ir شناسه مطلب: 206

به "مقاله: این روزها رپرهای ایرانی، فقط به هم فحش می دهند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: این روزها رپرهای ایرانی، فقط به هم فحش می دهند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید