خلاقیت در لیگ کم شده است ، کیفیت زمین روی بازی ما تأثیر گذاشت

به گزارش مجله معلمی، به گزارش خبرنگاران، جواد نکونام شامگاه جمعه بعد از بازی مقابل نفت آبادان در کنفرانس خبری گفت: هیچکدام از دو تیم دوست نداشتند بازی را ببازند و هر دو تیم بازی فیزیکی را ارائه کردند.

خلاقیت در لیگ کم شده است ، کیفیت زمین روی بازی ما تأثیر گذاشت

وی اضافه نمود: سعی کردیم بازی را آرام کنیم اما زمین ما شرایط بدی دارد و حتی به باشگاه هم این موضوع را گفته ام و در نیمه اول باید توپ را وارد دروازه می کردیم اما به خاطر زمین این اتفاق رخ نداد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان بیان نمود: کیفیت زمین روی بازی ما تأثیر گذاشت و باید شرایط زمین را خوب کنیم چون این موضوع به ما ضربه می زند. هفته گذشته من دو بار این مسئله را بیان نمودم.

وی ادامه داد: تیم ها اینجا بسته و فشرده بازی می کنند به طوری که حداقل امتیاز را بگیرند و امروز هم نفت آبادان بازی فشرده، بسته و سنگینی را ارائه داد و به نظرم نفت اگر همین گونه در مابقی مسابقات بازی کند جایش بالای جدول است.

نکونام اضافه نمود: آنها امروز خیلی منسجم بازی کردند، فیزیکی و درگیرانه مقابل ما عمل کردند که به علی منصوریان به خاطر چنین تیمی تبریک می گویم. تیم شان خوب بازی کرد به خاطر اینکه از اینجا یک امتیاز گرفتند، قطعاً شاد هستند.

وی با اشاره به اینکه نباید اجازه دهیم که امتیازات خانگی از دست ما برود، شرح داد: ما باید کمی این شرایط را بیشتر تمرین کنیم چون تیم ها اینجا بسته بازی می کنند و باید گل بزنیم و اجازه دهیم امتیازات راحت از زمین ما خارج شود.

نکونام با اشاره به مسائل کم گلی که در لیگ اضافه نمود: فاصله بازی ها در لیگ کم و این موضوع برای همه تیم ها سخت است.

وی گفت: خلاقیت در فوتبال ما کم شده و شاید به میزان انگشتان یک دست باشند که بتوانند در لحظه نتیجه را تغییر دهند اما قبلاً این طور نبود و بازیکنی داشتیم که خلاق و گلزن بودند.

نکونام اضافه نمود: ما خلاقیت کم داریم و اینکه راحت ترین کار دفاع کردن است و می گویند دفاع می کنیم و روی ضربات ایستگاهی ممکن است موقعیت ایجاد شود اما در جریان بازی، مسابقه را بردن شاید کمی سخت باشد.

وی گفت: در فوتبال ایران دفاع کردن را انجام می دهند همین باعث شده خلاقیت از فوتبال ما برود. استعدادها کم هستند و آنهایی هم که هستند از ایران رفته اند و امیدوارم بتوانیم شاهد رشد کیفی و گل های بیشتر در لیگ برتر باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1401 گردآورنده: moelmi.ir شناسه مطلب: 339

به "خلاقیت در لیگ کم شده است ، کیفیت زمین روی بازی ما تأثیر گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلاقیت در لیگ کم شده است ، کیفیت زمین روی بازی ما تأثیر گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید