دراگان اسکوچیچ: 6 پیشنهاد دریافت کردم ، وقت آن رسیده که ریسک کنم

به گزارش مجله معلمی، دراگان اسکوچیچ می گوید: پس از جدایی از ایران 5-6 پیشنهاد داشتم که نپذیرفتم اما حالا وقتش رسیده ریسک کنم.

دراگان اسکوچیچ: 6 پیشنهاد دریافت کردم ، وقت آن رسیده که ریسک کنم

دراگان اسکوچیچ آخرین بار در جریان مسابقات جام جهانی بود که درباره ایران مصاحبه کرد و انتقاداتی به سبک بازی تیم کارلوس کی روش داشت.

این مربی کروات پس از آن و به جز یکی دو مورد واکنش به اظهاراتی که درباره تیم ملی در زمان سرمربیگری او شد، سکوت پیشه کرد و از رسانه ها فاصله گرفت.

این اواخر و پس از استعفای جواد نکونام از فولاد، نام اسکوچیچ هم بعنوان یکی از گزینه های سرمربیگری فولاد مطرح شد اما سرمربی سابق تیم ملی پیشنهاد این باشگاه را قبول نکرد.

اسکوچیچ حالا در تازه ترین مصاحبه خود اعلام نموده است که بعد از جدایی از تیم ملی 5 - 6 پیشنهاد داشته و وقتش رسیده است که ریسک کند.

این مربی گفت: بعد از خروج از ایران پیشنهادات زیادی به من شد، 5 - 6 پیشنهاد بود. وقت آن است که من تیمی را انتخاب کنم. من واقعاً جنبه پروژه ای آن باشگاه ها را دوست نداشتم.

اسکوچیچ ادامه داد: احتیاجی به عجله نیست و از طرفی این مثل یک شمشیر دولبه است.

وی با بیان اینکه پیشنهاداتش از تیم هایی در آسیا بوده است، گفت: من کمی ریسک می کنم. از طرف دیگر، بعد از سه سال اخیر احتیاج به استراحت دارم.

کد خبر

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 اسفند 1401 بروزرسانی: 19 اسفند 1401 گردآورنده: moelmi.ir شناسه مطلب: 515

به "دراگان اسکوچیچ: 6 پیشنهاد دریافت کردم ، وقت آن رسیده که ریسک کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دراگان اسکوچیچ: 6 پیشنهاد دریافت کردم ، وقت آن رسیده که ریسک کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید