خسارت 150میلیارد تومانی سیلاب به جاده های جنوب کرمان

به گزارش مجله معلمی، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان گفت: سیلاب 150 میلیارد تومان خسارت به جاده های جنوب کرمان وارد نموده است.

خسارت 150میلیارد تومانی سیلاب به جاده های جنوب کرمان

خبرنگاران کرمان - مجتبی رئیسی معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان از بازگشایی 3 راستا قلعه گنج -فنوج و قلعه گنج -جاسک و رودبار- زهکلوت در جنوب استان کرمان به همت عوامل راهداری اطلاع داد و گفت: هم اکنون تردد در این محور ها به روال عادی برگشته است.

او گفت: در پی بارش باران، سیلاب به جاده های جنوب استان کرمان خسارت 150 میلیارد تومانی وارد کرد.

رئیسی گفت: در این سیلاب حجم زیادی از راه های روستایی، پل ها و ابنیه فنی در محور های اصلی و بین شهرستانی دچار خسارت شده اند که با توجه به گستردگی منطقه همچنان کارشناسان در حال جمع آوری اطلاعات و مشاهدات میدانی هستند.

رئیسی می گوید: تمامی محور های اصلی جنوب کرمان باز و تردد در آن ها جریان دارد.

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان از ادامه فرایند فعالیت های ماشین آلات راهداری در منطقه ها سیل زده جنوب استان کرمان اطلاع داد و گفت: حجم بارش ها که بیش از بارش یک سال آبی بوده است.

او گفت: از امروز صبح کار تیغ زنی و بازسازی اولیه راه های روستایی در جنوب کرمان شروع شده است.

معاون راهداری اداده کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان تامین به موقع اعتبارات برای ساخت و احداث پل ها و ابنیه خسارت دیده در منطقه ها سیل زده را ضروری دانست.

رئیسی گفت: اقدامات اولیه برای ایجاد عبور و مرور ایمن خودو ها در منطقه ها سیل زده اجرا شده است و با حمل لوله و ایجاد پل های موقت لوله ای راستا های آسیب دیده بازسازی موقت شده است که بایستی با توجه به بارش های پیش رو اقدامات اساسی برای احداث پل ها و ابنیه تازه لحاظ گردد.

انتهای پیغام /ی

خبرنگاران کرمان کرمان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1401 گردآورنده: moelmi.ir شناسه مطلب: 325

به "خسارت 150میلیارد تومانی سیلاب به جاده های جنوب کرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خسارت 150میلیارد تومانی سیلاب به جاده های جنوب کرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید