بهسازی معابر منطقه 11 تهران با 5 هزار تن آسفالت

به گزارش مجله معلمی، بیش از 5 هزار تن آسفالت در 4ماه برای بازسازی معابر منطقه11 استفاده شد.

بهسازی معابر منطقه 11 تهران با 5 هزار تن آسفالت

به گزارش خبرنگاران، معاون فنی و عمرانی شهردار منطقه11 دراین باره گفت: از ابتدای سال تا به امروز 5 هزار و 276 تن آسفالت برای بازسازی معابر در محله ها و معابر این منطقه استفاده شده است.

سجاد زارع صفت اضافه کرد: سال های گذشته بهسازی آسفالت از جمله دغدغه های مهم شهروندان بود به نحوی که به مرور زمان به علت خرابی های سطح آسفالت بعضی معابر به وسایل نقلیه شخصی مردم و حمل ونقل عمومی آسیب وارد شد.

او اضافه کرد: شهرداری منطقه11 برای تسهیل تردد شهروندان و جلب رضایت عمومی و کاهش خسارت به اموال شهر اقدام به اخذ سهمیه آسفالت و عقد قرارداد با پیمانکاران مربوطه برای تسریع در اجرا و نوسازی آسفالت معابر کرد.

زارع صفت درباره شروع عملیات های آسفالت ریزی در منطقه گفت: در 4ماه نخست سال بیش از 5 هزار تن آسفالت برای لکه گیری و تراش و روکش مکانیزه استفاده شد.

او ادامه داد: طبق تحقیقات و اولویت ها، عملیات آسفالت ریزی خیابان های معیری و آقابالازاده به صورت کامل به اتمام رسیده و عملیات بازسازی آسفالت در خیابان قزوین نیز در حال اجرا است.

معاون فنی و عمرانی شهردار منطقه11 گفت: پیش بینی شده 2 تا 3معبر مهم دیگر منطقه تا خاتمه سال آسفالت ریزی و بازسازی گردد که یکی از آنها بر اساس نیازسنجی خیابان کارگر است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 25 مرداد 1401 بروزرسانی: 25 مرداد 1401 گردآورنده: moelmi.ir شناسه مطلب: 418

به "بهسازی معابر منطقه 11 تهران با 5 هزار تن آسفالت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهسازی معابر منطقه 11 تهران با 5 هزار تن آسفالت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید