بررسی گزارش مالی شهریور 3 عرضه اولیه تازه بورس

به گزارش مجله معلمی، به گزارش خبرنگاران، گزارش شهریور ماه شرکت های بورسی یکی از عوامل مهمی به حساب می آیند که در تحرکات روزهای آینده بازار سرمایه تاثیر بسیار مهمی دارند. در گزارش زیر به بررسی صورت مالی سه شرکت تازه عرضه شده در بازار پرداخته شده است.

بررسی گزارش مالی شهریور 3 عرضه اولیه تازه بورس

شرکت سپید ماکیان در عملکرد یک ماهه منتهی به 31 شهریور سال جاری معادل 239 میلیارد تومان از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره یک ماهه مشابه سال قبل 72 درصد افزایش داشته است.

سپید با سرمایه ثبت شده 100 میلیارد تومان در عملکرد شش ماهه سال مالی منتهی به 29 اسفند سال جاری مبلغ 1408 میلیارد تومان درآمد فروش داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 119 درصد رشد داشته است.

شرکت توسعه صنایع روی ایرانیان طی عملکرد یک ماهه منتهی به 31 اسفند سال جاری معادل 72 میلیارد تومان از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره یک ماهه مشابه ماه قبل 86 درصد افزایش داشته است.

فگستر با سرمایه ثبت شده 50 میلیارد تومان طی عملکرد شش ماهه سال مالی منتهی به 29 اسفند 1400 مبلغ 263 میلیارد تومان درآمد فروش داشته که نسبت به مدت مشابه ماه قبل 38 درصد رشد داشته است.

شرکت محصولات کاغذی لطیف طی عملکرد یک ماهه منتهی به 31 شهریور سال جاری معادل 53 میلیارد تومان از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره یک ماهه مشابه ماه قبل 70 درصد افزایش داشته است.

لطیف با سرمایه ثبت شده 20 میلیارد تومان طی عملکرد شش ماهه سال مالی منتهی به29 اسفند سال جاری مبلغ 218 میلیارد تومان درآمد فروش داشته که نسبت به مدت مشابه ماه قبل 32 درصد رشد داشته است.

آخرین اخبار بازار سهام را در صفحه بورس خبرنگاران بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 24 مهر 1400 بروزرسانی: 24 مهر 1400 گردآورنده: moelmi.ir شناسه مطلب: 121

به "بررسی گزارش مالی شهریور 3 عرضه اولیه تازه بورس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بررسی گزارش مالی شهریور 3 عرضه اولیه تازه بورس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید