اسلامی: امیدوارم کادر فنی تیم ملی، جسارت استفاده از بازیکنان شایسته را داشته باشد، در پی جایگاهی قابل احترام در لیگ هستیم

به گزارش مجله معلمی، سرمربی تیم بسکتبال مس کرمان گفت: حضور ما در لیگ برتر،کسب جایگاهی قابل احترام است و نمی خواهیم تنها در لیگ حاضر باشیم.

اسلامی: امیدوارم کادر فنی تیم ملی، جسارت استفاده از بازیکنان شایسته را داشته باشد، در پی جایگاهی قابل احترام در لیگ هستیم

محمدرضا اسلامی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص شرایط تیم مس کرمان در آستانه شروع لیگ برتر بسکتبال گفت: شرکت مس، تیم های زیادی را تحت پوشش خود دارد و 3 سال است که در زمینه بسکتبال فعالیت می نماید. در جلسه ای که با مدیران شرکت داشتیم، مقرر شد تا حضور ما در لیگ برتر برای کسب جایگاهی قابل احترام باشد و تنها صرف حضور نداشته باشیم. ما امیدواریم با سرمایه گذاری بهتر به سمت سکوی لیگ برتر حرکت کنیم.

سرمربی تیم بسکتبال مس کرمان ادامه داد: برنامه ما این است که بازیکنان بومی تیم به سطح بالاتری برسند و تجربه بیشتری کسب نمایند. ما دیر وارد فصل جابجایی شدیم و دو بازیکن بومی ما به تیم های دیگر رفتند. به همین دلیل به سراغ بازیکنان غیربومی رفتیم و به علت قیمت بالای بازیکنان ملی پوش، 2 بازیکن آمریکایی در پست های یک و چهار به تیم اضافه شدند. تیم جوان و کم نام و نشانی در این فصل راهی لیگ شده است ولی بازیکنان، بسیار باانگیزه هستند.

اسلامی گفت: ما 11 جلسه در هفته تمرین نموده ایم و بازی های تدارکاتی خوبی هم انجام داده ایم. گارد آمریکایی، دیر به تیم اضافه شده و ما در پی ایجاد هماهنگی بین او و سایر بازیکنان هستیم. حضور بازیکن خارجی به پیشرفت بازیکنان داخلی نیز یاری خواهد نمود. امیدوارم به شخصیت تیمی مناسبی برسیم. ما بسکتبال روان و شناوری را به نمایش می گذاریم و کوشش می کنیم با ارائه یک مبارزه 40 دقیقه ای در هر بازی، فرایند پایداری داشته باشیم.

سرمربی پیشین تیم شهرداری قزوین توضیح داد: متاسفانه مسائل غیرمترقبه ای گریبان تیم را گرفت و 3 بازیکن تیم را به دلایل مختلف در اختیار نداریم. با این حال مطمئنم که حریف دست و یا بسته ای نیستیم. تمرینات هدف داری را پشت سر گذاشته ایم و با توجه به نگاه احترام آمیز باشگاه به ورزش های غیرفوتبالی، امیدوارم مزد زحمات خود را بگیریم.

اسلامی در خصوص فصل تازه بازی های ملی با حضور کادر فنی تازه گفت: مسابقات جهانی و المپیک برگزار گردید و تیم ملی با تمام نیروهای بومی و غیربومی خود به مصاف رقبا رفت. پس از چند سال ثبات در کادر فنی تیم ملی باید بازخورد خوبی از آن داشته باشیم. امیدوارم کادر فنی تازه، جسارت استفاده از نفرات شایسته فنی و نه نام های بزرگ را داشته باشد.

لیگ برتر بسکتبال از شنبه 24 مهر 1400 شروع خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 آبان 1400 بروزرسانی: 21 آبان 1400 گردآورنده: moelmi.ir شناسه مطلب: 153

به "اسلامی: امیدوارم کادر فنی تیم ملی، جسارت استفاده از بازیکنان شایسته را داشته باشد، در پی جایگاهی قابل احترام در لیگ هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسلامی: امیدوارم کادر فنی تیم ملی، جسارت استفاده از بازیکنان شایسته را داشته باشد، در پی جایگاهی قابل احترام در لیگ هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید