5 کار داوطلبانه ای که در سفر به اروپا می توانید انجام دهید

به گزارش مجله معلمی، در پی شیوه ای تازه برای دیدن اروپا هستید؟ تجربه یک کار داوطلبانه بدون دست مزد، در یک مزرعه یا یک مکان باستان شناسی، می تواند چشم اندازی از فرهنگ محلی به شما دهد. این جا برای شما چند انتخاب وجود دارد.

5 کار داوطلبانه ای که در سفر به اروپا می توانید انجام دهید

1- چیدن انگور

الکسیس اشتاینمن، یک داوطلب آمریکایی از نمای نزدیک، در حال کمک به خانواده ای کوچک در چیدن انگورها

برداشت سالیانه انگور در فرانسه که در پایان تابستان انجام می شود، می تواند برای یک مسافر با جیب نه چندان پر پول، یک سفر ایده آل باشد. بسکمک از مزرعه های انگور به داوطلبان در ازای کمک بدون دستمزد برای چیدن انگورها، غذا، نوشیدنی و محل خواب پیشنهاد می کنند. با وجود این که این کار از لحاظ جسمی سخت است، اما صمیمیت، چشم اندازهای بی نظیر تاکستان و همچنین نگاهی اجمالی به فرهنگ فرانسه، می تواند کمردرد را جبران کند. به دلیل قوانین کارگری سختی که در فرانسه وجود دارد، ترتیب دادن این کار داوطلبانه نیازمند اندکی صبر و مقاومت است، اما فرصت ها همچنان وجود دارند به خصوص در میان خانواده هایی با مزرعه های کوچک. مدام به مغازه ها برای ارتباط با مزرعه داران مستقل سر بزنید، یا وب سایت هایی که داوطلبان را به میزبانان کشاورز می رسانند، بررسی کنید. فرصت های دیگری از این دست وجود دارند که شامل کار با اسب های کمیاب در یونان، ایجاد یک باغ در جزایر فارو، یا کمک به قسمت تولید لبنیات یک مزرعه در ایرلند هستند. میزبانان معمولا اتاق و غذا را در ازای 5 ساعت کار در روز در اختیار مهمانان قرار می دهد.

2. موسسه غیر انتفاعی سیدز، ایسلند

در ایسلند، موسسه غیرانتفاعی سیدز (Seeds) میزبان بیش از 8000 داوطلب است. هر سال پروژه ها تغییر می کنند، اما همه آن ها شامل پیاده روی در راستاهای رفتن به اقامتگاه فجالاباک نیچر (Fjallabak Nature Reserve)، کار در باغ گیاه شناسی ریکجاویک (Reykjavik) و ترتیب دادن یک فستیوال فرهنگی در آبدره های غربی هستند. وسایل راحتی و غذا مهیا است و هزینه اولیه آن بین 200 تا 250 یورو است (223 تا 280 دلار).

3- قلعه گودلون

طرفداران معماری قرون وسطایی می توانند تبرها را ببینید و در گچ کاری چپرهای گل اندود در قلعه گودلون (Guedelon) سهیم شوند. این قلعه، قلعه جدیدی است که با تکنینک ها و مصالحی که در دوران قرون وسطی در دسترس بود در حال ساخته شدن است. این پروژه داوطلبانه، واقع در بورگونی، تقریبا از اواسط ماه مارس آغاز می شود و تا اوایل نوامبر ادامه دارد و پذیرای نجاران از هر سطحی، از آماتور تا حرفه ای است. اتاق و غذا تامین نمی شود، اما مسئولان و موسسان گزینه هایی برای غذا و وسایل راحتی ارزان قیمت در این منطقه پیشنهاد می دهند. هزینه های اولیه در وب سایت موجود است.

4-پروژه آدریاتیک دلفین

پروژه آدریاتیک دلفین (Adriatic Dolphin Project)، با وجود سه ایستگاه تحقیقاتی در کرواسی، توجه خود را بر تحقیقات خود روی پستانداران دریایی (مهره داران)، شامل جمعیت دلفین های پوزه بطری معمولی محلی متمرکز کرده است. داوطلبان محیط زیستی از ماه می تا سپتامبر مورد اسقبال قرار می گیرند. آن ها برای دوره 12 روزه با غذا و اتاق، مبلغ 900 یورو دریافت می کنند. داوطلبان هر روز به وسیله قایق هایی با سیستم نویز پایین برای مشاهده دلفین ها و جمع آوری اطلاعات به گردش می فرایند. دیگر وظایف شامل کارهای اداری و کمک به مرکز آموزشی دریایی است.

5- موسسه ارث واچ

داوطلبان زمین شناس در آندوران پیرنه، در حال سنجش تاثیرات تغییرات آب و هوایی بر اکوسیستم کوهستان

گردش های معتبر- و گران قیمت- به وسیله موسسه ارث واچ (Earthwatch Institute) در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. این گردش ها داوطلبان را با دانشمندان و محققان درجه یک آشنا می کند تا به آن ها در تحقیقاتشان در سراسر جهان کمک کنند. پروژه های اخیر در اروپا شامل گودبرداری های باستان شناسی در توسکانی و دنبال کردن راستا سگ های آبی در امتداد رود راین است. برنامه ها معمولا به مدت یک هفته تا 10 روز طول می کشند و هزینه آن بین 2500 دلار تا 3500 دلار (بسته به مدت زمان)، شامل اتاق، غذا و دیگر موارد است.

منبع: کجارو / nytimes.com
انتشار: 6 خرداد 1401 بروزرسانی: 6 خرداد 1401 گردآورنده: moelmi.ir شناسه مطلب: 343

به "5 کار داوطلبانه ای که در سفر به اروپا می توانید انجام دهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 کار داوطلبانه ای که در سفر به اروپا می توانید انجام دهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید