نصب برج های نوری در بوستان های جنوب شهر، شناسایی کمبودها از مردم؛ اقدام از مسئولان

به گزارش مجله معلمی، تعدادی از بوستان ها و نقاط بی دفاع شهری جنوب تهران که از امکانات روشنایی مناسب برخوردار نبودند به وسیله اهالی و معتمدان شناسایی شدند تا مسئولان شهرداری در اولین فرصت برای برطرف خاموشی و تامین روشنایی آنها اقدام نمایند.

نصب برج های نوری در بوستان های جنوب شهر، شناسایی کمبودها از مردم؛ اقدام از مسئولان

به گزارش خبرنگاران، مسئولان شهرداری منطقه 17 به منظور خدمات رسانی مطلوب به شهروندان و کاهش مسائل و مسائل آنان در شهر و محله، با معتمدان و امنای آنان به طور مداوم و مستمر در تعامل بوده و برای تحقق خواسته مردم کوشش می نمایند.

شهردار منطقه17 از نصب 50 برج نوری در بوستان ها و تفرجگاه های این منطقه در نیمه اول سال جاری اطلاع داد وگفت: با توجه به نارضایتی شهروندان مبنی بر روشنایی نامناسب تعدادی از تفرجگاه های منطقه و بروز احساس ناامنی، نقاط خاموش و بوستان های تاریک به یاری معتمدان محله ها شناسایی و همکارانم در مجموعه شهرداری منطقه 17 با نصب برج های نوری برای تامین روشنایی این محل ها اقدام کردند.

رضا شنگی اضافه کرد: نصب برج های نوری تا خاتمه سال ادامه دارد و از برنامه های مهم شهرداری منطقه 17 است. امیدواریم با کوشش همکارانم تعداد برج های نوری نصب شده تا خاتمه سال به 150 برج نوری برسد. هدفمان این است که اهالی به ویژه بانوان، بچه ها و افراد سالخورده بتوانند به راحتی در این بوستان ها تردد نمایند.

شهردار منطقه 17 ادامه داد: تا کنون در بوستان های زرین، زاور، مهرآفرین، ابوذر و... روشنایی مناسب برقرار و پایه چراغ های با قدرت 70 وات نصب شده و علاوه بر این، برطرف خاموشی محدوده خیابان شهید رشیدی دنیا که از نقاط بی دفاع شهری بود انجام شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 25 مهر 1401 بروزرسانی: 25 مهر 1401 گردآورنده: moelmi.ir شناسه مطلب: 450

به "نصب برج های نوری در بوستان های جنوب شهر، شناسایی کمبودها از مردم؛ اقدام از مسئولان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصب برج های نوری در بوستان های جنوب شهر، شناسایی کمبودها از مردم؛ اقدام از مسئولان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید