میری: در وزنه برداری آذربایجان فساد بر جای گذاشتند و رفتند

به گزارش مجله معلمی، خبرنگاران ورزشی: ملی پوش وزنه برداری گفت: افراد زیادی به هیئت وزنه برداری استان ما آمده اند اما به جای اینکه روز به روز شرایط را مساعد نمایند بدتر از خودشان فساد بر جای گذاشتند و رفتند.

میری: در وزنه برداری آذربایجان فساد بر جای گذاشتند و رفتند

علی میری در گفت وگو با خبرنگاران ورزشی در مورد شرایط تمرینی خودش گفت: اگر چه تمرین می کنم، اما تمریناتم چندان جالب نیست، روحیه خیلی بالایی ندارم و قطعأ خیلی زود به روزهای اوج خودم تا پیش از عید بازخواهم گشت. این نوید را می دهم روزهای خوبی در راه است.

وی درباره برنامه خود برای آینده گفت: فعلأ که برای بازی های آسیایی چیزی تعیین نیست؛ اما جدای این اتفاق، تمرکزم روی گرفتن مدال در مسابقات جهانی و قهرمانی آسیا سال 2022 است. از اینکه نتوانستم در مسابقات جهانی وزنه برداری تاشکند حضور یابم؛ خیلی ناراحتم زیرا خیلی دوست داشتم تا در آنجا باشم و برترین نتیجه را برای کشورم بگیرم اما مصدومیت مانع از این امر شد. اگر در 2022 در وزن خودم بود، زورم را می زنم تا بروم و اگر هم زورم نرسد فشاری به خودم وارد نمی کنم و برای مسابقات آینده تمرین می کنم تا در آمادگی کامل باشم.

دارنده مدال نقره مسابقات جهانی 2019 درباره اینکه در این مدت آیا با مسئولان فدراسیون وزنه برداری در تماس بوده است یا خیر، شرح داد: در ابتدای مصدومیتم پیگیر جویای احوالم بودند اما پس از آن به علت در پیش بودن مسابقات جهانی کمتر با من در تماس بودند و در این مورد هم به آنها حق می دهم. تصمیم دارم هفته آینده برای آنالیز مقدار دقیق مصدومیتم در چه شرایطی قرار گرفته است و بعلاوه برنامه ریزی برای مسابقات پیش رو به تهران بیایم تا مسئولان فدراسیون وزنه برداری را در جریان قرار دهم.

میری درباره اینکه نظرش درباره اوزان المپیکی چگونه است، گفت: از قدیم گفته اند هر کسی کوشش کند، وجود داشته باشد و نترس هم باشد، می رود و مدال می گیرد. من درست است در وزن 89 کیلوگرم هستم اما قول مدال نمی دهم. البته برای اینکه در این مدت مدال نگرفته ام صددرصد کوشش خواهم کرد تا با کسب نتایج خوب این اتفاقات را هم به فراموشی بسپارم.

وی با اشاره به اینکه هیئت وزنه برداری استان آذربایجان غربی رییس ندارد، توضیح داد: به علت اینکه رییس هیئت وزنه برداری استان آذربایجان غربی استعفا نموده فعلأ رییس نداریم هر چند که کوشش می کنیم کسانی که لیاقت دارند ریاست را به دست بگیرند. در این مدت افراد زیادی به هیئت وزنه برداری استان ما آمده اند اما به جای اینکه روز به روز شرایط را مساعد نمایند بدتر از خودشان فساد بر جای گذاشتند و رفتند.

انتهای پیغام/

منبع: رکنا
انتشار: 14 بهمن 1400 بروزرسانی: 14 بهمن 1400 گردآورنده: moelmi.ir شناسه مطلب: 243

به "میری: در وزنه برداری آذربایجان فساد بر جای گذاشتند و رفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میری: در وزنه برداری آذربایجان فساد بر جای گذاشتند و رفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید