سجادی: مطمئنم اسکی بازان ایران برترین عملکردشان را در المپیک زمستانی خواهند داشت

به گزارش مجله معلمی، وزیر ورزش و جوانان گفت: انتظار مدال از اسکی بازان ایران در المپیک زمستانی ندارم، اما مطمئنم آنها با تعصب و غیرتی که دارند، برترین نتیجه شخصی شان را ثبت خواهند کرد.

سجادی: مطمئنم اسکی بازان ایران برترین عملکردشان را در المپیک زمستانی خواهند داشت

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون اسکی، حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در مراسم افتتاحیه برگزاری نمایشگاه نقاشی به مناسبت المپیک زمستانی گفت: کشورمان سه نماینده در المپیک زمستانی و هیئت همراهی متشکل از مربی و سرپرست در این رویداد خواهد داشت. ان شاءالله من هم توفیق داشته باشم، به اتفاق رئیس کمیته ملی المپیک بین 2 تا 3 روز در محل برگزاری رقابت ها هم از بازی ها تماشا کنیم و هم جلساتی برای ملاقات با همکاران عزیزمان در سطح بین المللی و قاره آسیا مخصوصاً با مسئولان و مقامات کشور میزبان چین داشته باشیم.

وی توضیح داد: از برگزارکنندگان این برنامه و به خصوص سفارت چین تشکر می کنم. سفیر چین فعالیت های بسیار ارزشمندی را در کشور ما شروع نموده است و من سوابق این تعاملات را که مطالعه می کردم، به این فعالیت ها افتخار کردم. البته دیروز میزبانش بودم و جلسه مفصل و بسیار خوبی را در خدمت سفیر داشتیم و گزارش آن را ان شاءالله فردا در هیئت دولت تقدیم خواهم کرد. ما با وزارت امور خارجه برنامه ریزی نموده ایم که سرفصل هایی را در دستور کار همکاری قرار دادیم و به نظرم فصل جدیدی از همکاری های دو کشور در زمینه ورزش و جوانان پیش روی ما است و پیشاپیش آرزوی برای دو کشور می کنم. امیدوارم این نوع تعاملات و همکاری ها سرمنشأ کارهای خیر و اتفاقات ارزشمند در حوزه ورزش و جوانان برای دو کشور باشد.

سجادی ادامه داد: امروز هم این برنامه هنری و فرهنگی اجتماعی که به ابتکار سفارت چین بود برای من بسیار ارزشمند بود، چون محتوا و مفهوم کار در موردی المپیک زمستانی بود و به بچه ها اختصاص داشت که جوانان آینده ما هستند که اتفاقا با این نوع کارها می توانیم اثرات ارزشمندی را در ورزش در فکر این عزیزان حک کنیم.

وزیر ورزش و جوانان گفت: این نوع تعاملات و توافق هایی که بین دو کشور است سرفصل جدیدی از همکاری های ما است و افق بسیار ارزشمندی را پیش روی خودم برای دو کشور می بینم.

سجادی توضیح داد: اگر توفیق حضور پیدا کنم، اولین تجربه من از بازی های زمستانی خواهد بود و بسیار مشتاقم که از نزدیک این حضور را تجربه کنم. برگزاری این رویدادها احتیاج به تکنولوژی خاص دارد و کشور چین بسیاری رویدادهای خوبی را میزبانی نموده است. امیدوارم این مسابقات هم به برترین شکل برگزار گردد.

وی در مورد پیش بینی از عملکرد نمایندگان ایران در المپیک زمستانی گفت: انتظار مدال نداریم. مطمئنم نمایندگان کشورمان با تعصب و غیرتی که دارند، برترین نتیجه شخصی شان را به نمایش خواهند گذاشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 فروردین 1401 بروزرسانی: 6 فروردین 1401 گردآورنده: moelmi.ir شناسه مطلب: 298

به "سجادی: مطمئنم اسکی بازان ایران برترین عملکردشان را در المپیک زمستانی خواهند داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سجادی: مطمئنم اسکی بازان ایران برترین عملکردشان را در المپیک زمستانی خواهند داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید