تور ایتالیا: تصمیم ایتالیا برای سرمایه گذاری در صنعت سلامت ایران

به گزارش مجله معلمی، سفیر ایتالیا در ایران در بازدید از بیست و سومین نمایشگاه ایران هلث، با اعلام اهمیت بالای این نمایشگاه برای حضور شرکت های ایتالیایی، گفت: برنامه ریزی هایی صورت پذیرفته تا به زودی امکان سرمایه گذاری و فراوری مشترک بین شرکت های ایتالیایی و ایرانی در حوزه تجهیزات پزشکی و سلامت در ایران اتفاق بیفتد.

تور ایتالیا: تصمیم ایتالیا برای سرمایه گذاری در صنعت سلامت ایران

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، جوزپه پررونه سفیر ایتالیا در ایران روز پنج شنبه در بازدید از بیست و سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دارو و آزمایشگاه ایران هلث ، با اعلام اهمیت حضور شرکت های ایتالیایی در این نمایشگاه، گفت: برنامه ریزی هایی صورت پذیرفته تا به زودی امکان فراوری مشترک بین ایران و ایتالیا و بعلاوه سرمایه گذاری شرکت های ایتالیایی در حوزه تجهیزات پزشکی و سلامت در ایران اتفاق بیفتد.

وی با اعلام اینکه اهمیت این نمایشگاه باعث شد که پاویون ایتالیا بزرگترین پاویون خارجی در این دوره از نمایشگاه ایران هلث باشد، ادامه داد:برای ما بسیار مهم بود تا در این نمایشگاه که همسطح دیگر نمایشگاه های حوزه سلامت در دنیاست مشارکت داشته باشیم و از نتیجه آن نیز بسیار شادمان و خوشحال هستیم.

سفیر ایتالیا به حضور گسترده شرکت های دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه اشاره نمود و گفت: در ایتالیا فرصت های خوبی برای همکاری و استفاده از دانش کسب و کار های ایرانی به خصوص شرکت های دانش بنیان در حوزه تجهیزات پزشکی و سلامت وجود دارد و از حضور این شرکت ها برای فعالیت در کشور ایتالیا استقبال خواهیم کرد.

جوزپه پررونه با اشاره به روابط خوب میان دو کشور و علاقه شرکت های ایتالیایی برای حضور در بازار ایران و به خصوص بازار تجهیزات پزشکی، افزود: حضور در این رویداد می تواند یاری به توسعه روابط بیشتر نه تنها در زمینه تجارت بلکه در زمینه علمی و سرمایه گذاری بین دو کشور باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 تیر 1401 بروزرسانی: 15 تیر 1401 گردآورنده: moelmi.ir شناسه مطلب: 381

به "تور ایتالیا: تصمیم ایتالیا برای سرمایه گذاری در صنعت سلامت ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ایتالیا: تصمیم ایتالیا برای سرمایه گذاری در صنعت سلامت ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید