آسفالت کامل معابر بازار تهران تا انتها سال

به گزارش مجله معلمی، شهردار منطقه 12 در نشستی با اعضای اتحادیه صنف فرش بافان با اعلام اینکه مهم ترین دغدغه ما در بازار تهران، بازسازی معابر است، از آسفالت کامل خیابان ها تا انتها سال اطلاع داد.

آسفالت کامل معابر بازار تهران تا انتها سال

به گزارش خبرنگاران، امیر یزدی با بیان اینکه از ابتدای سال تا به امروز 20هزار تن آسفالت برای بازسازی معابر منطقه12 مورد استفاده قرار گرفته، از اجرای طرح ضربتی 40 هزار تن آسفالت تا خاتمه سال در معابر به جای مانده از این محدوده اطلاع داد.

او مهم ترین موضوع و دغدغه شهرداری منطقه در بازار تهران را بازسازی معابر مطرح کرد و اجرای این طرح ضربتی را اقدام مهمی برای آسفالت و بازسازی کامل معابر بازار بزرگ تهران خواند.

شهردار منطقه12 در ادامه به اجرای طرح هفتگی یکشنبه های بازار اشاره نمود و گفت: به علت اهمیت موضوعات بازار تهران، مقرر شده یکشنبه هر هفته، ساعت 10 در ساختمان شهرداری ناحیه 3 حاضر شویم و به ملاقات و گفت وگوی رودررو با کسبه و ساکنان بازار تهران بپردازیم.

یزدی ادامه داد: در ادامه این نشست ها، جلسه ای با اعضای اتحادیه یک صنف از بازار تهران خواهیم داشت و پس از آن هم نشستی کلی با رؤسای همه اصناف برگزار خواهد شد تا از نظرات و درخواست های آنها و کسبه آگاه شویم.

او با بیان اینکه فرش به ویژه فرش دستباف، بخشی از هویت کشورمان است، اضافه نمود: اگر اتحادیه صنف فرش بافان طرح های خود را درباره بازارچه اختصاصی فرش به شهرداری منطقه ارائه کند، از آن استقبال خواهیم کرد. به طور کلی، شهرداری منطقه مساعدت های خود را درباره ایجاد هر نمایشگاه یا بازارچه ای برای فرش اعلام می نماید.

یزدی در ادامه با بیان اینکه روشنایی در شب ایجاد امنیت می نماید، ادامه داد: ایجاد رفیوژ (نوار) میانی خیابان هفده شهریور و استفاده از وسایل روشنایی در آن، از پروژه های عمرانی و ترافیکی ماه های اخیر شهرداری منطقه بود که به کاهش آسیب های اجتماعی و افزایش امنیت در این خیابان یاری کرد. به همین علت، افزایش روشنایی در منطقه، از برنامه های پیش روی ما خواهد بود.

بازسازی خیابان مولوی با اقداماتی همانند جمع آوری آب های سطحی و ساماندهی خط ویژه در این خیابان، اجرای طرح هایی برای باراندازی در خیابان خیام، آنالیز موضوع املاک فرسوده، صدور پروانه و صدور مجوز برای تعمیرات اساسی و غیراساسی و جمع آوری ساختمان قدیمی کفش ملی در میدان قیام، که به گفته یزدی شرایط نابهنجاری در آن میدان ایجاد نموده، از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 آذر 1401 بروزرسانی: 12 آذر 1401 گردآورنده: moelmi.ir شناسه مطلب: 468

به "آسفالت کامل معابر بازار تهران تا انتها سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آسفالت کامل معابر بازار تهران تا انتها سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید