موانع و مسائل اقامتگاه های بومگردی مازندران مرتفع می شوند

به گزارش مجله معلمی، میراث آریا/ براساس آخرین اخبار بدست رسیده، موانع و مسائل اقامتگاه های بومگردی مازندران مرتفع می شوند.

موانع و مسائل اقامتگاه های بومگردی مازندران مرتفع می شوند

پنجمین جلسه کارگروه ارتقای اقتصاد گردشگری استان مازندران با هدف برطرف موانع و مسائل اقامتگا ه های بومگردی استان در فرمانداری شهرستان بهشهر برگزار گردید.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران با اشاره به حضور جمعی از سرمایه گذاران بخش خصوصی، فعالان مالی و مالکین اقامتگاه های بومگردی مازندران در این جلسه اضافه کرد: در این جلسه چالش ها، تهدیدها، ظرفیت ها، فرصت ها و ارائه راهکارهای مناسب در زمینه اقامتگاه های بومگردی استان آنالیز شد.

او از تصمیم گیری برای برگزاری همایش روز گردشگری پنجم مهر امسال با موضوع ایجاد زمینه و فضا برای سرمایه گذاری فعالان حوزه گردشگری در دانشکده گردشگری چالوس اطلاع داد و گفت: توانمندی ها و ظرفیت های نهفته بیشماری بویژه در شهرستان بهشهر و حومه وجود دارد. مجموعه جهانی عباس آباد، باغ عمارت چهل ستون، چشمه عمارت، توسکا چشمه، سایت موزه گوهر تپه و تالاب میانکاله از جمله شاخص ترین جاذبه های منطقه شناخته می گردد .

ایزدی با اشاره به محدودیت ها و مسائل بنیادین موجود در راستا توسعه گردشگری توضیح داد: امیدواریم با تداوم این جلسات با حضور کارشناسان و بعلاوه حمایت های بیدریغ مدیران و مسئولین کشوری و استان و جامعه دانشگاهی موانع و چالش های پیش رو مرتفع گردد .

منبع: همگردی
انتشار: 12 مرداد 1401 بروزرسانی: 12 مرداد 1401 گردآورنده: moelmi.ir شناسه مطلب: 407

به "موانع و مسائل اقامتگاه های بومگردی مازندران مرتفع می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موانع و مسائل اقامتگاه های بومگردی مازندران مرتفع می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید