مقاله: خرید اقساطی آیفون 11 پرو بدون ضامن در یک ساعت!

به گزارش مجله معلمی، برای خرید یک گوشی آیفون 11 پرو به صورت قسطی لازم نیست که مدارک خاصی را به فروشگاه ارسال کنید و یا ضامن داشته باشید، تمام مراحل خرید در بازرگانی سیب به صورت حضوری و در کمتر از یک ساعت قابل انجام است و پس از خرید می توانید از گوشی خریداری شده بهره ببرید. بهتر است قبل از رزرو ساعت و روز مراجعه با سامانه محسابه گر اقساطی تعبیه شده در صفحه اصلی سایت به آدرس Bazarganisib.com با انتخاب مدل گوشی مورد نظر خود از میزان اقساط و پیش پرداخت مطلع شوید. پس از آن می توانید با تماس با کارشناسان فروش بازرگانی سیب زمان خرید خود را نهایی کنید.

مقاله: خرید اقساطی آیفون 11 پرو بدون ضامن در یک ساعت!

خریداران بازرگانی سیب می توانند در زمان خرید کارت وی آی پی بازرگانی سیب را تهیه و از امکانات ویژه آن بهره مند شوند. خدمات پشتیبانی نرم افزاری تا دو سال پس از خرید، خدمات رایگان ارسال به اپل استور خرابی دستگاه، خدمات رایگان تعویض محافظ صفحه شکته به مدت 1 سال و خدمات تعمیرات بدون دریافت هزینه دستمزد.

با روش فروش اقساطی بازرگانی سیب می توانید با حداقل هزینه دستگاه مورد نظر خود را خریداری کنید. قیمت آیفون 11 در این روزها چیزی حدود بیست و پنج میلیون به صورت میانگین است، این قیمت برای بسیاری دور از باور است، بازرگانی سیب این امکان را می دهد که با پرداخت چهل درصد از مبلغ گوشی بتوانید خرید خود را به جریان بی اندازید، اقساط نیز به صورت ماهانه تا دوازده ماه قابل برنامه ریزی است. بسیاری از خریداران اقساطی مایل هستند تا میزان اقساط و تعداد اقساط را خود را مناسب با شرایط و هزینه های دیگر خود تغییر دهند.

منبع مقاله: خرید اقساطی آیفون 11 پرو بدون ضامن در یک ساعت!

انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: moelmi.ir شناسه مطلب: 139

به "مقاله: خرید اقساطی آیفون 11 پرو بدون ضامن در یک ساعت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: خرید اقساطی آیفون 11 پرو بدون ضامن در یک ساعت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید