معمای هوش؛ در 30 ثانیه مادر کودک بازیگوش را شناسایی کنید!

به گزارش مجله معلمی، بسیاری از این سوالات کوشش دارند با به چالش کشیدن مهارت های شناختی شما، سبب افزایش فعالیت مغز شوند. آزمون شناسایی مادر کودک بازیگوش شما با یکی دیگر از سوالات تصویری روبرو هستید که تمرکز و دقت شما را محک خواهد زد.

معمای هوش؛ در 30 ثانیه مادر کودک بازیگوش را شناسایی کنید!

پازل ها و معما های تصویری یکی از اقسام بازی های فکری است که طرفدارن زیادی دارند. با رشد زندگی مدرن و کاهش فعالیت های جسمی و فکری، هر کس کوشش دارد تا به نحوی فعالیت های جسمی و فکری خود را افزایش داده و سلامت خود را تضمین کند. ورزش منظم روزانه سلامت جسم را تأمین می نماید، اما برای سلامت مغز و فکر چه باید کرد؟

به باور کارشناسان حوزه سلامت مغز نیز همانند جسم، احتیاج به تمرین و ورزش کردن دارد. بازی های فکری و پرداختن به آن ها می تواند سلامت این عنصر مهم و حیاتی بدن را تضمین کند.

بسیاری از این سوالات کوشش دارند با به چالش کشیدن مهارت های شناختی شما، سبب افزایش فعالیت مغز شوند. آزمون شناسایی مادر کودک بازیگوش شما با یکی دیگر از سوالات تصویری روبرو هستید که تمرکز و دقت شما را محک خواهد زد.

آزمون شناسایی مادر کودک بازیگوش

آیا فکرمی کنید دارای مهارت های شناختی بالایی هستید؟ یعنی قدرت دید، دقت و تمرکز شما آنقدر بالاست که می توانید در یک نگاه، تما جزئیات یک پدیده و تصویر را درک کنید! اگر این گونه است، مطلب امروز تحت عنوان آزمون شناسایی مادر کودک بازیگوش برترین زمینه را برای اثبات ادعای شما فراهم می نماید.

شما اگر مدعی جزئی نگری و تیزبینی هستید؛ باید در یک نگاه آنچه که در این آزمون از شما خواسته شده است را پاسخ دهید.

در آزمون شناسایی مادر کودک بازیگوش، شما با یک تصویر جالب روبرو هستید. سازنده این آزمون معتقد است که کودکی در پارک گم می گردد. پلیس کودک را پیدا می نماید، اما کودک هیچ چیزی را به یاد نمی آورد. در همین زمان دو زن وارد اداره پلیس می شوند و مدعی هستند که کودک فرزند آنهاست.

پلیس اظهارات و مصاحبه های هر دو زن را گوش می دهد و در نهایت با یک نشانه کوچک متوجه می گردد که کودک فرزند کدامیک از این دو زن است؟ البته برای اینکه مطمئن گردد بعدا از مادر واقعی این کودک می خواهد اوراق شناسایی و …ارائه دهد. به نظر شما قبل از ارائه اوراق شناسایی، پلیس چگونه مادر کودک را شناسایی کرد؟!

اگر آماده هستید با دقت به تصویر زیر نگاه کنید. شما باید در یک نگاه پاسخی درست به آزمون شناسایی مادر کودک بازیگوش، ارائه دهید!

پاسخ آزمون شناسایی مادر کودک بازیگوش

پاسخ را پیدا کردید؟ برای آنالیز بیشتر احتیاجمند تمرکز بیشتر در تصویر هستید؟ خوب ما 3 ثانیه دیگر به شما فرصت می دهیم تا بیشتر عکس را آنالیز کنید!

.

.

.

.

.

بله کاملا درست است. پلیس از روی تصویر کفشدوزک که بر روی تی شرت کودک وجود داشت، متوجه شد که مادر واقعی کودک زن سمت راست تصویر است. اگر دقت داشته باشید زنسمت راستی، در دست خود گرمکنی دارد، که دقیقا همان تصویر کفشدوزک بر روی آن نقش بسته است.

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می نماید، سرعت فکر را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها فراوری دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می نماید. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می گردد.

منبع:چشمک

منبع: فرادید
انتشار: 21 مهر 1401 بروزرسانی: 21 مهر 1401 گردآورنده: moelmi.ir شناسه مطلب: 448

به "معمای هوش؛ در 30 ثانیه مادر کودک بازیگوش را شناسایی کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معمای هوش؛ در 30 ثانیه مادر کودک بازیگوش را شناسایی کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید