فرصت 2 ماهه برای ثبت نام برخی متقاضیان مسکن ملی

به گزارش مجله معلمی، به گزارش خبرنگاران، هر شهر بعد قرار گرفتن در سامانه نهضت ملی مسکن برای ثبت نام چقدر مهلت دارد؟

فرصت 2 ماهه برای ثبت نام برخی متقاضیان مسکن ملی

به نقل از خبرنگاران، محمود محمودزاده، معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: ثبت نام برای 460 شهر که از ابتدا در طرح نهضت ملی مسکن جانمایی شده بودند، همچنان در سایت امکان پذیر است و ثبت نام برای 460 شهر برای آخرین بار تا 15دی ماه تمدید می شود.

محمود زاده با بیان اینکه در بسیاری از شهر ها اراضی تامین شده و در برخی از شهر ها هم اراضی کمتری تامین شده است، ادامه داد: استقبال متقاضیان از طرح نهضت ملی مسکن بسیار بالا بوده و توجه به تسهیلات و همچنین تفاوت قیمتی که در این بخش وجود دارد، خود می تواند نقش بسیار مؤثری در اجرای این پروژه ها داشته باشد.

او ادامه داد: برای سایر شهر هایی که به مرور به سامانه اضافه شدند دو ماه مهلت ثبت نام داده می شود.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: برای هر شهر از زمان قرار گرفتن در سامانه، 2 ماه مهلت ثبت نام وجود دارد که ممکن است برای برخی از شهر ها 40 روز به جای مانده باشد و ممکن است برای برخی 20 روز، که این زمان برای هر شهری فرق دارد.

محمود زاده ادامه داد: در حال حاضر این زمان، آخرین مهلت ثبت نام است و تا به امروز بخشی از ثبت نام کنندگان پالایش شده اند. از ابتدای دی ماه به مرور پیامک تایید به متقاضیان واجد شرایط ارسال خواهد شد و افراد باید اقدام به تکمیل مدارک خود کنند.

او همچنین درباره آخرین شرایط اراضی طرح نهضت ملی مسکن هم گفت: پروژه ها در حال اجرا است و در بحث اراضی بسیاری از دستگاه ها اراضی خود را در اختیار ما قرار داده اند و طبق قانون هم این موضوع دنبال می شود.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 3 اسفند 1400 بروزرسانی: 3 اسفند 1400 گردآورنده: moelmi.ir شناسه مطلب: 264

به "فرصت 2 ماهه برای ثبت نام برخی متقاضیان مسکن ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرصت 2 ماهه برای ثبت نام برخی متقاضیان مسکن ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید