صحبت های حاتمی پس از دومین پیروزی مقابل شاهین طبع

به گزارش مجله معلمی، سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: بازی سختی را مقابل شیمیدر قم پیروز شدیم.

صحبت های حاتمی پس از دومین پیروزی مقابل شاهین طبع

به گزارش خبرنگاران، مهران حاتمی، سرمربی تیم شهرداری گرگان پس از دومین برد شاگردانش مقابل شیمیدر قم در نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال، اظهار کرد: ابتدا این برد را به طرفداران خودمان تبریک می گویم. همانطور که می دانید هر دو باشکاه بزرگ هستند که خوب سرمایه گذاری نموده اند و واقعا بازی در این شرایط قشنگ و در عین حال سخت است. کار کردن در چنین شرایطی برای هر دو مربی سخت است.

او ادامه داد: خوشبختانه بازیکنان ما در اواخر وقت اضافه بازی را کنترل نموده و نتیجه را به سود خود رقم زدند. جذابیت بسکتبال نیز همین وقت های اضافه است و خوشحالیم که برنده بازی شدیم.

حاتمی درباره نبود پذیرفته در بازی نخست و درخشش او در این ملاقات نیز شرح داد: به هر حال سری نیمه نهایی پنج تایی است و ما باید بازیکنان را خوب ارنج کنیم. سجاد همواره نشان داده بازیکن بزرگی است.

او ادامه داد: البته ما 15 بازیکن بزرگ و خوب داریم که بخاطر کم لطفی من به زمین نیامده اند. امیدوارم در آینده خدا برای آن ها جبران کند.

حاتمی در پاسخ به این سوال که شما تنها از هفت هشت بازیکن در طول دو بازی گذشته استفاده نموده اید، آیا این موضوع مشکل ساز نمی گردد؟ شرح داد: فکر نمیکنم به مشکل بخوریم، خصوصا اینکه برای بازی سوم سه روز تعطیل هستیم.

انتهای یپام

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 خرداد 1401 بروزرسانی: 13 خرداد 1401 گردآورنده: moelmi.ir شناسه مطلب: 351

به "صحبت های حاتمی پس از دومین پیروزی مقابل شاهین طبع" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صحبت های حاتمی پس از دومین پیروزی مقابل شاهین طبع"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید