رخشانی مهر: 2 درصد از مشترکین به میزان 600 هزار مشترک مصرف برق دارند

به گزارش مجله معلمی، معاون امور توزیع برق شرکت توانیر با اشاره به اینکه دو درصد مشترکین تا 10 برابر میانگین مردم عادی مصرف برق دارند نسبت به قطع برق مشترکان پرمصرف خانگی در زمستان هشدار داد.

رخشانی مهر: 2 درصد از مشترکین به میزان 600 هزار مشترک مصرف برق دارند

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، غلامعلی رخشانی مهر در حاشیه مانور تعدیل و بهینه سازی روشنایی معابر درون و برون شهری با اشاره به اینکه از دو ماه پیش نصب کنتور های هوشمند برای مشترکان خانگی پرمصرف شروع شده است اضافه نمود: تا به امروز بیش از 80 هزار کنتور هوشمند برای مشترکان خانگی پرمصرف نصب شده که این کنتور ها قابلیت ایجاد محدودیت و قطع برق مشترکانی که مقدار مصرفشان بیش از حد مجاز است را دارد.

وی با بیان اینک در بسیاری از استان ها 75 درصد مشترکان الگوی مصرف را رعایت می کنند گفت: تنها درخواست از مشترکان پرمصرف این است که مقدار مصرف خود را در حد مصرف عامه مردم قرار دهند.

معاون امور توزیع برق شرکت توانیر با اشاره به اینکه دو درصد از مشترکان پرمصرف هستند اضافه نمود: این دو درصد معادل 600 هزار مشترک است که در برخی موارد تا 10 برابر میانگین مصرف مردم عادی برق مصرف می کنند که هشدار ها و پیام های لازم به این مشترکان داده شده و اگر رعایت نکنند مجبور به قطع برق آن ها هستیم.

رخشانی مهر درخصوص قطع برق معابر گفت: در این طرح، برق معابر فرعی قطع نخواهد شد در خیابان های اصلی و بزرگراه ها نیز بصورت یک درمیان خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 آذر 1400 بروزرسانی: 28 آذر 1400 گردآورنده: moelmi.ir شناسه مطلب: 188

به "رخشانی مهر: 2 درصد از مشترکین به میزان 600 هزار مشترک مصرف برق دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رخشانی مهر: 2 درصد از مشترکین به میزان 600 هزار مشترک مصرف برق دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید