تور دبی ارزان: اتحاد ایرویز با دنیای برادران وارنر در ابوظبی همکاری می نماید

به گزارش مجله معلمی، اولین پارک موضوعی شرکت فیلم سازی برادران وارنر در ابوظبی، برای گسترده تر کردن فعالیت های خود، با شرکت هواپیمایی اتحاد ایرویز قرارداد همکاری تجاری امضا کرد.

تور دبی ارزان: اتحاد ایرویز با دنیای برادران وارنر در ابوظبی همکاری می نماید

با تور دبی ارزان در زیباترین سواحل خلیج فارس استراحت کنید و شهری پر زرق و برق، بین‌المللی و پیشرفته را سیاحت کنید.

اتحاد ایرویز، یک قرارداد تجاری با پارک دنیای برادران وارنر در ابوظبی (Warner Bros World™ Abu Dhabi) امضا نموده است. قرارداد سه ساله این شرکت هواپیمایی با اولین شهربازی سرپوشیده دنیا با موضوع محصولات شرکت فیلم سازی برادران وارنر، با هدف تقویت گردشگری در ابوظبی منعقد شده است.

شهربازی سرپوشیده دنیای برادران وارنر ابوظبی که در تاریه 25 ژوئیه و در جزیره یاس افتتاح شد، مجموعه وسیعی از جاذبه های سرگرمی و سرگرمیی را شامل می گردد و بر اهمیت این جزیره به عنوان یک مقصد گردشگری در سطح دنیا افزوده است.

رابین کامارک، مدیر ارشد تجاری اتحاد ایرویز، گفت:

مسروریم که به صورت رسمی با شهربازی دنیای برادران وارنر ابوظبی همکاری می کنیم. ما همچنان در پی راه هایی برای نشان دادن پتانسیل های ابوظبی برای جذب گردشگران بین المللی از سرتاسر دنیا هستیم.

برقراری این رابطه همکاری، عاملی برای تقویت تعهد ما نسبت به حصول اطمینان از کسب تجربه ای به یادماندنی در هوا و زمین، به وسیله مهمانان ما است.

اتحاد ایرویز، به عنوان هواپیمایی شریک این شهربازی، همکاری تنگاتنگی در زمینه های تجاری، بازاریابی، برنامه ریزی هوایی و پشتیبانی تجارت مسافرتی خواهد داشت.

اولیویه گارالد، مدیر اجرایی تجارب فراه، گفت:

افتتاحیه دنیا برادران وارنر در ابوظبی، یک رویداد مهم در عرصه صنعت سرگرمی و سرگرمی در ابوظبی است و جایگاه جزیره یاس را بیش از پیش به عنوان مرکز سرگرمی و اوقات فراغت در سطح دنیای تقویت خواهد نمود.

ما مطمئن هستیم که در نتیجه این مشارکت استراتژیک، تجربه هایی را با همکاری یکدیگر ایجاد خواهیم کرد که مقصد متفاوت ما را به دنیا معرفی خواهد نمود.

شهربازی سرپوشیده دنیای برادران وارنر ابوظبی، 29 سرسره پیشرفته، جاذبه های تعاملی برای خانواده ها و چندین سرگرمی بی نظیر در 6 محوطه شگفت انگیز خود دارد.

منبع: کجارو / breakingtravelnews.com
انتشار: 1 اسفند 1400 بروزرسانی: 1 اسفند 1400 گردآورنده: moelmi.ir شناسه مطلب: 262

به "تور دبی ارزان: اتحاد ایرویز با دنیای برادران وارنر در ابوظبی همکاری می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور دبی ارزان: اتحاد ایرویز با دنیای برادران وارنر در ابوظبی همکاری می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید